B.jpg

CHIRURGIE

NAŠÍ KLINIKY

CHIRURGIE TVRDÝCH TKÁNÍ

Jestliže Vaše zvíře kulhá, projevuje příznaky bolesti pohybového aparátu, nebo již bylo diagnostikováno s ortopedickým problémem, Veterinární klinika Jesenice Vám pomůže.

S naším digitálním RTG jsme schopni přesně určit kloub nebo kost, která zlobí. 

Dr. Šimek absolvoval  několik stáží  v USA a v Evropě a je nositelem  certifikátu Arthroscopy level I a II. Školení absolvoval v Mnichově.  Spolupracuje s řadou klinik v blízkém i  širokém okolí a dojíždí operovat pacienty i na jiných pracovištích.

MVDr. Michaela Fízeľová je ortoped, který má za sebou mnoho let praxe na pracovištích v ČR i zahraničí (Anglie, Finsko). Vaše zvíře nemusí cestovat do specializovaných center, kterých je v ČR minimum, ale může podstoupit zákrok v místě, kde budete s Vaším zvířetem zvyklí, a s personálem, kterému plně důvěřujete.

Nejčastější operací, kterou naši ortopedi provádí, je operace ruptury předního křížového vazu. Uplatňujeme několik metod, jak koleno opravit:

  1. TTA

  2. Laterální sutura

Nicméně rutinně operujeme také zlomeniny kostí a luxace čéšky (MVDr. Fízeľová je akreditovaný operatér), provádíme totální endoprotézu kyčle a množství operací měkkých tkání.

Pracujeme i s vybavením na operace kostí nejmenších plemen.

Používáme nejmodernější vybavení a léky, dbáme na důsledné potlačení pooperační bolestivosti.

CHIRURGIE MĚKKÝCH TKÁNÍ

Tým Veterinární kliniky Jesenice se rutinně zabývá chirurgií zažívacího, dýchacího a urogenitálního systému stejně jako s problémy na krku, trupu a hlavě.

Máme specializované vybavení k provádění nitrohrudních operací.

Operujeme jak vrozená tak i získaná onemocnění, máme rozsáhlé zkušenosti s traumatickou, onkologickou i rekonstrukční chirurgií.