top of page
D.jpg
D.jpg

MVDr. Lucie  Bobčíková

CESTA PRAXÍ

Už jako malé dítě chtěla být veterinářkou a krok po krůčku si šla za svým dětským snem. Po vystudování SOŠ veterinární v Českých Budějovicích, kde se ujistila, že práce se zvířecími pacienty ji velmi baví a naplňuje, pokračovala na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, kterou úspěšně v roce 2018 dokončila. Na veterinární klinice Jesenice působí od konce roku 2019. Snaží se stále vzdělávat a zlepšovat ve svých dovednostech, aby zvířecím pacientům mohla poskytnout vždy tu nejlepší péči.

PROČ JSEM SE STALA VETERINÁŘKOU

Už jako malá jsem každé prázdniny trávila u babičky a dědy na vesnici, obklopená všemožnými zvířaty a asi tady vznikla moje láska k nim. Již tenkrát jsem hrdě prohlašovala, že jednou budu veterinářka. A jsem moc ráda, že se mi to splnilo. Práce se zvířaty je to, co mě naplňuje a bez které bych si už svůj život asi nedokázala představit, i když je někdy náročná. Ale stačí pohled na spokojeného pacienta a člověk ví, že je na správném místě...

PRÁCE NA KLINICE

Na klinice se věnuje zejména interní medicíně psů a koček a chirurgii měkkých tkání, která je velmi baví. Také ji velmi baví fyzioterapie a rehabilitace psích pacientů.

ŽIVOT MIMO ORDINACI

Pokud zrovna neordinuje, tráví volný čas nejčastěji na výletech v přírodě se svým přítelem a psí parťačkou - tříletou kříženkou Bellou.

bottom of page